Вантажні перевезення Київ дешево та цілодобово від "Мотор-М" (1-1.5, 2, 3, 5 т)

Вантажоперевезення 500 кг Мотор-М Київ

Компанія «Мотор-М» здійснює вантажні перевезення по Києву. Пропонуємо сучасний надійний транспорт, справедливі тарифи та швидке реагування на всі ваші прохання. Ми працюємо цілодобово, але заказ авто здійснюється у проміжку часу між сьомою ранку та до одинадцяти вечора. Нічні перевезення у більшому пріоритеті в тих клієнтів, які цінують свій час та гроші.

Не треба оминати затори, простоювати на світлофорах. Є можливість прокласти оптимальні маршрути, задіяти любий тип транспорту. Наші водії та авто менш завантажені. Крім того, в співробітників компанії є достатньо вільного часу, щоб організувати перевезення, як треба. Але це зовсім не означає, що екстрені перевезення по Київу будуть менш надійними та якісними. Ми дбаємо про свій імідж, тому забезпечуємо сервіс, виконуємо усі обіцянки та зобов’язання.

Вантажоперевезення від "Мотор-М" радять за:

чесні тарифи, а не фейкові акції лояльності (в нас завжди є авто на заявлені умови перевезення);

• швидку подачу машини (ми завжди приїжджаємо вчасно, незважаючи на примхи погоди);

• допомогу в завантажені-розвантажені (маємо чемних вантажників, котрі залишать по собі тільки приємні враження).

За додаткову плату здійснюємо пакування. Ми враховуємо усі особливості вантажа, виключаємо ризики пошкодження, гарантуємо його збереження. Використовуємо такі підручні засоби:

• гофровані картонні коробки; стретч-плівку; гофрокартон; бульбашкову плівку.

Здійснюємо професійні вантажні перевезення по Києву та області під ключ. Достатньо назвати місце звідки забрати вантаж та куди його доправити, а також свої побажання стосовно терміну та часу виконання роботи. Ми здійснюємо квартирні, офісні, дачні перевезення, беремося за вивіз сміття з будівельних майданчиків, доставку продуктів харчування та інших товарів до місць їх реалізації.

Коли ми кажемо про доступність нашого сервісу, ми маємо на увазі два аспекти. По-перше, послуги вантажних перевезень доступні 24 години на добу та 7 днів на тиждень, в будь-яку пору року. У нас не має вихідних днів та перерв на обід. Ми завжди до ваших послуг. Ви можете замовити переїзд практично в будь-який момент, коли це потрібно. По-друге, наші тарифи розраховані таким чином, щоб послугами вантажоперевезень міг скористатись кожен бажаючий. Головна ідея нашого бізнесу – більше якісних послуг за доступними цінами. Нам важливо, щоб звернувшись один раз ви стали нашим постійним клієнтом.

Чому вантажні перевезення від "Мотор-М" вигідні?

Вантажні перевезення до 1 тонни Мотор-М Київ

Ми пропонуємо широкий вибір логістичних послуг, гарантуємо їх якість та доступність. Готові довести кожному клієнту, що з нами приємно мати справу.

• відповідальні співробітники;

• власний автопарк;

• моніторинг виконання замовлення на усіх етапах;

• великий вибір транспортних засобів;

• різноманітні тарифи під різні нужди;

• сучасне диспетчерське обладнання;

• шляхетне відношення до виконання своїх обов’язків.

Ми здійснюємо перевезення тварин. В деяких випадках – це кращий вихід. Перевозити хатніх улюбленців суспільним транспортом заборонено. Не в усіх власників тварин є своє авто, не кожен перевізник візьметься за таку справу. В нас є комфортабельні мікроавтобуси, в яких буде зручно доправити кішку чи собаку до ветлікарні, на виставку, до нового місця мешкання.

Більш популярною серед українців є послуга, як квартирний переїзд. Наші вантажники швидко спакують та віднесуть речі до машини. Не треба перейматись, якщо не працює ліфт, а вони знаходяться на останньому поверху будівлі. Ми ніколи не скаржимось на форс-мажорні обставини, не затримуємось, вчасно виконуємо свою роботу.

Наші співробітники легко знесуть піаніно, холодильник, пральну машину, диван або інші речі. Це спеціально підготовлені та треновані люди, які звикли підіймати важкі предмети. Вам не потрібно ризикувати власним здоров’ям, нервами та зовнішнім виглядом речей. Достатньо доручити справу професіоналам. З нами квартирний, офісний, дачний переїзд – зовсім не стрес, а подія яка швидко минає та не доставляє клопоту.

В компанії працюють тільки досвідчені водії та вантажники, які здатні успішно впоратися з будь-якою по складності ситуацією під час виконання робіт. Висока кваліфікація гарантує абсолютну безпеку перевезень. Ми уважно ставимось до технічного стану автомобілів, що виключає можливість випадкової поломки під час поїздки. Наші переваги: привабливі тарифи, оперативність, доступність, точність, повна безпека, широкий спектр послуг.

Викликати вантажне таксі ви можете будь-яким зручним для вас способом. Це може бути дзвінок по стаціонарному чи мобільному телефону, або заявка на зворотній дзвінок диспетчера, що дозволяє нашим клієнтам заощадити на телефонних розмовах. Звертайтесь, готові відповісти на усі ваші запитання, запропонувати оптимальне рішення з урахуванням усіх ваших побажань, потреб та фінансових можливостей!

З повагою команда "Мотор-М"!