Для чого потрібен цей тариф

Якщо Вам потрібно перевезти великий обсяг вантажу і серед предметів є високі та довгі елементи, то цей тариф буде найоптимальнішим.

Найчастіше його використовують для:

 • перевезення важких речей
 • квартирних переїздів
 • для переїздів офісу
 • розвезення товарів за точками
 • доставки макулатури та книг
 • труб та дощок довжиною понад 4м

У ньому можна сміливо перевозити:

 • холодильники (стоячи)
 • газові плити та котли
 • великі дивани та меблі
 • велику побутову техніку
 • будівельні матеріали до 3.0т
 • велосипеди, мопеди та ін.

Перевага даного автомобіля - це довга база кузова (4.2 метри), об'єм та вантажопідйомність. Дуже зручний тариф для переїздів. Вигідно замовляти разом із бригадою вантажників.

Машина розрахована на перевезення предметів та речей загальною вагою до 3000 кг та має два посадочні місця для пасажирів. Можливе перевезення тварин за погодженням з диспетчером та водієм.

Авто, які обслуговують тариф:

 • Iveco Daily Long
 • Mercedes Sprinter Maxi
 • Volkswagen Crafter Maxi

Вдалого переїзду!

Грузоперевозки до 3 тонн г.Киев
Тариф
210
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 4.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.9 м
Об`єм 13 м3
Вантажопідйомність 3000кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 210 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 10.5 грн/км
Робота у нічний час + 210 грн
630 гривень
машина на 2 години по місту
840 гривень
машина на 3 години по місту
1050 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Вантажні перевезення до 3 тонн недорого | Вантажне таксі Київ на 3 тонни

Вантажоперевезення 3 тонни Київ Мотор-М

Фірма «Мотор-М» здійснює вантажні перевезення по Києву та всій Україні машинами вантажопідйомністю до 3 тонн. Оренду середньотоннажних вантажівок замовляє середній та малий бізнес для перевезення товарів, приватні особи під час квартирних та офісних переїздів.

Трехтонники ідеально підходять для транспортування: металопрокату; будматеріалів; продукції широкого вжитку; торговельного обладнання; меблів; комп'ютерної та офісної техніки.

Вам необхідно терміново доставити партію товару в Києві чи області? Зверніться до нашої компанії, і ми розрахуємо максимально короткий маршрут. Безпечна доставка буде виконана точно вчасно. Перевезення виконується маневреними, потужними автомобілями з економічним споживанням паливних ресурсів. Тритонники є чудовим варіантом для перевезення меблів та товарів до місця призначення в межах Києва та за її межами з невеликими витратами.

Переваги замовлення вантажівок-тритонників у компанії «Мотор-М»

- Широкий вибір транспортних засобів. Наша компанія має власний автопарк середньотоннажних вантажних машин.

- Місткий кузов. Вантажні відсіки мають об'єм у межах 18-28 куб. м. До них перевозиться навіть промислове обладнання.

- Вигідна вартість транспортування. У нашій компанії клієнти замовляють перевезення особистих речей та товарів за доступною ціною, на яку впливає робочий час, кілометраж поїздки та деякі інші фактори.

Які автомобілі обслуговують тариф «вантажне таксі до 3 тонн»

Для обслуговування цього тарифу використовується авто: Iveco Daily Long, Mercedes Sprinter Maxi, Volkswagen Crafter Maxi та багато інших.

Транспортна компанія має вантажівки з різними видами кузова. В наявності є рефрижератори, фургони та тенти. Найбільш вигідна оренда автотранспорту для компаній, які не мають особистого автопарку та потребують систематичних/поодиноких перевезень партій продукції, сировини, меблів або техніки.

Компанія Мотор-М напрацювала величезний досвід в організації вантажних перевезень. Ми зарекомендували себе як відповідальний та надійний виконавець. Для кожного замовлення наші фахівці легко підбирають оптимальний варіант транспорту з урахуванням обсягу та особливостей продукції, що перевозиться. Також ми працюємо з різними швидкопсувними товарами та вантажами, які потребують дотримання особливих правил транспортування.

У компанії «Мотор-М» працюють виключно перевірені фахівці, здатні виконувати та організовувати вантажні перевезення на високому професійному рівні. Досвідчені менеджери готові проконсультувати з усіх питань, що стосуються організації перевезень у Києві, області та Україні. Кожен клієнт залишиться задоволений чудовою якістю послуг.

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!