Для чого потрібен цей тариф

Якщо Вам потрібно перевезти великий обсяг вантажу і серед предметів є високі та довгі елементи, то цей тариф буде найоптимальнішим.

Найчастіше його використовують для:

 • перевезення особистих речей
 • середніх квартирних переїздів
 • для переїздів офісу
 • розвезення товарів за точками
 • доставки макулатури та книг
 • труб та дощок довжиною понад 4м

У ньому можна сміливо перевозити:

 • холодильники (стоячи)
 • газові плити та котли
 • великі дивани та меблі
 • велику побутову техніку
 • будівельні матеріали до 1.5т
 • велосипеди, мопеди та ін.

Перевага даного автомобіля - це довга база кузова (4.2 метри) та об'єм. Дуже зручний тариф для переїздів. Вигідно замовляти разом із бригадою вантажників.

Машина розрахована на перевезення предметів та речей загальною вагою до 1500 кг та має два посадочні місця для пасажирів. Можливе перевезення тварин за погодженням з диспетчером та водієм.

Авто, які обслуговують тариф:

 • Iveco Daily Long
 • Mercedes Sprinter Maxi
 • Volkswagen Crafter Maxi

Вдалого переїзду!

Грузоперевозки до 1.5 тонн г.Киев
Тариф
120
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 4.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.9 м
Об`єм 13 м3
Вантажопідйомність 1500кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машины 120 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 8 грн/км
Робота у нічний час + 120 грн
360 гривень
машина на 2 години по місту
480 гривень
машина на 3 години по місту
600 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Вантажні перевезення до 1.5 тонн у Києві | Вантажне таксі Київ на 1.5 тонни

Вантажоперевезення 1.5 тонн Київ Мотор-М

Вантажоперевезення до 1,5т в Києві є дуже затребуваною послугою, особливо в даний період. Такими послугами користуються як середні та великі, так і малі компанії, приватні особи. Також ми здійснюємо квартирні та офісні переїзди, виконуємо транспортування продуктів харчування.

Через затребуваність цієї послуги, замовити малотоннажні вантажоперевезення буває досить непросто - у багатьох компаній просто не вистачає автотранспорту. Якщо зіткнулися з такою проблемою, припиніть марнувати час — просто зверніться відразу до нас. У нас завжди є автотранспорт малої вантажопідйомності і ми завжди готові якісно та оперативно виконати послугу, з наданням усіх необхідних гарантій.

З переваг звернення саме до нас варто виділити такі: власний автопарк із великою кількістю вантажних машин малої вантажопідйомності; оперативність; можливість замовлення послуги на певну дату та час; доступні ціни; оперативність виконання будь-якого завдання; надання всіх необхідних гарантій. Звертаючись до нашої компанії, ви точно залишитеся задоволені отриманим результатом і обов'язково станете нашим постійним клієнтом — звертатиметеся до нашої компанії за першої необхідності. Вже багато клієнтів змогли оцінити переваги вантажоперевезення малотоннажним транспортом перед транспортуванням автомобілями великої вантажопідйомності. У деяких випадках вона набагато економніша і доцільніша.

Також із плюсів таких вантажоперевезень варто виділити наступні:

- доцільність в економічних цінах;

- малотоннажний транспорт має велику прохідність;

- мікроавтобуси дозволяють заощаджувати паливо;

- практичність та зручність.

Якщо вам потрібні постійні або разові транспортування вантажів по місту та області, зверніться до нас. Для замовлення послуги залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашим співробітникам за вказаними телефонами. Також співробітники дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть визначитися з типом транспорту при необхідності. Співпрацювати з нами дійсно зручно та вигідно.

Замовлення машини (мікроавтобуса) на 1.5 тонн у Києві

Однією з переваг вантажоперевезень малотоннажним транспортом є доступна вартість послуг. Наша компанія завжди пропонує своїм клієнтам вигідні ціни на перевезення вантажів і при цьому надає всі необхідні гарантії. Ціна послуг розраховується завжди індивідуально і залежатиме від типу та особливостей вантажу, відстані, терміновості та інших параметрів.

У будь-якому випадку, таких низьких цін на цю послугу ви не знайдете більше ніде у Києві. Ми здійснюємо вантажоперевезення малотоннажним транспортом не тільки по Києву та області, але й до інших міст України. Пунктуальність та відповідальність, доступність та надійність – ось основні принципи нашої роботи. Ви можете замовити вантажоперевезення до 1,5 тонн заздалегідь, так і спонтанно - у будь-якому разі ми завжди приїдемо вчасно та виконаємо свою роботу.

При транспортуванні ми повністю беремо на себе відповідальність за збереження вантажу. Неважливо користуєтеся ви нашими послугами постійно чи є постійним клієнтом, ми ставимося до всіх клієнтів однаково, враховує всі вимоги та побажання. Якщо вам потрібні вантажоперевезення до 1,5 тонн у Києві та області, звертайтесь відразу до нас і ми обов'язково допоможемо вам, виконаємо поставлене завдання у строго визначені терміни.

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!