Що таке перевезення техніки?

Перевезення техніки можна умовно розділити на три види і кожен з них потребує окремого підходу.

Види техніки для перевезення:

  • дрібна побутова техніка
  • велика побутова техніка
  • промислове обладнання

Для перевезення дрібної техніки Вам буде достатньо замовити машину за тарифом 100 або 110 грн/год. Вона здатна вмістити в себе 5-9 кубів, що більш ніж достатньо. Тут грає роль специфіка. Наприклад: холодильник можна перевозити не тільки стоячи, але й лежачи на бічній поверхні.

Для великої побутової техніки найкраще використовувати високу Газель 4м з довгим бортом. Вона чудово підходить для перевезення, тому що має високий тент.

Перевозити обладнання рекомендуємо на високій Газелі або великій машині з довжиною кузова 6 метрів. Все залежить від обсягу та ваги вантажу. Правильний підхід до справи – економить кошти.

Слід враховувати той факт, що великі машини мають гідроборт за допомогою якого просто завантажувати і вивантажувати предмети, що перевозяться.

Так само скоротити час на перевезення техніки Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простий.

Вдалого переїзду!

Тариф
110
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.8 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 110 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 110 грн
330 гривень
машина на 2 години по місту
440 гривень
машина на 3 години по місту
550 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Перевезення побутової техніки м.Київ | Перевезти побутову техніку дешево

Перевезення побутової техніки Київ Мотор-М

Перевезення побутової техніки зазвичай пов'язане з деякими нюансами. Кожен переїзд супроводжується клопотами, у тому числі щодо акуратного перевезення побутової техніки. Адже від того, наскільки ретельно упаковано побутове обладнання, як розташоване в кузові вантажного автомобіля і з якою швидкістю машина рухається дорогою, залежить збереження майна.

Особливості перевезення побутової техніки у Києві

• Перед завантаженням та відправкою багажу функціональне обладнання ретельно обертається пухирчастою плівкою, обкладається з усіх боків пінопластом, поролоном. Не зайве зберегти на випадок переїзду заводську тару та поставити побутову техніку в коробку. Маючи такий захист обладнання без проблем доїде до місця без можливих пошкоджень.

• Дрібні деталі, знімні полиці упаковуються окремо. Можлива тряска по нерівному дорожньому полотну часто спричиняє пошкодження внутрішньої поверхні побутової техніки, якщо не подбати про її збереження заздалегідь.

• Відкрита тара не доставляється. Всі упаковки повинні бути щільно закріплені, замотані липкою стрічкою, щоб у дорозі не сталося неприємних сюрпризів.

• Кожен предмет розміщується в кузові вантажного транспорту так, щоб не було його ковзання під час руху автомобіля. Великогабаритні предмети повинні бути щільно поставлені біля бортів автомашини, закріплені ременями, що перешкоджають інертному ковзанню та можливому падінню побутової техніки.

Транспорт, що перевозить побутову техніку, у межах міста рухається не швидше 50 км/год, за межами міста – не швидше 90 км/год. Заздалегідь визначається маршрут, щоб не виникало непорозумінь із замовником перевезення. Водій транспортного засобу періодично зупиняє автомобіль і перевіряє збереження вантажу, а також кріплення побутової техніки, її стійке положення, оскільки на поганій дорозі ризик перевернення побутової техніки збільшується.

Для перевезення різних видів побутової техніки рекомендується використовувати спеціальний транспорт

1. Для перевезення дрібної побутової техніки потрібен автомобіль з площею для перевезення вантажів не більше ніж 9, але не менше 5 кубів.

2. Для перевезення побутової техніки середніх та великих розмірів необхідний вантажний транспорт, оснащений тентом заввишки 2 метри.

3. Для перевезення промислового обладнання слід замовляти транспорт із довгим кузовом, не менше 4 метрів у довжину, та рухомим бортом для зручного завантаження та вивантаження багажу.

Під час перевезення побутової техніки слід скористатися послугами вантажників – спеціально навченого персоналу, який не тільки правильно розставить багаж у кузові автомашини, але й акуратно вивантажить майно, не допускаючи його пошкодження. Командна робота – послуги досвідченого водія вантажного автомобіля, акуратних та уважних вантажників, транспортного диспетчера, який грамотно проклав маршрут, дозволить якісно та в потрібний термін доставити вантаж у місце вимоги.

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!