Що таке перевезення меблів?

Перевезення меблів можна умовно розділити на три види і кожен з них потребує окремого підходу.

Види перевезення меблів:

  • перевезення м'яких меблів
  • перевезення корпусних меблів
  • перевезення антикварних меблів

Для перевезення м'яких меблів Вам буде достатньо замовити машину за тарифом 100 або 110 грн/год. Вона здатна вмістити в себе 5-9 кубів, що більш ніж достатньо. Тут грає роль обсяг та спосіб упаковки.

Для перевезення корпусних меблів найкраще використовувати високу Газель 4м з довгим бортом. Вона чудово підходить для перевезення меблів по місту та області, тому що має високий тент.

Для перевезення антикварних меблів слід вибрати високу Газель або велику машину з довжиною кузова 6 метрів. Все залежить від обсягу та ваги. Правильний підхід до справи – економить кошти.

Слід враховувати той факт, що великі машини мають гідроборт за допомогою якого набагато простіше завантажувати і вивантажувати речі, що перевозяться. Наприклад: дорогий рояль, піаніно або не розбірна шафа.

Так само скоротити час на переїзд Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простий.

Вдалого переїзду!

Тариф
110
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.8 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 110 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 110 грн
330 гривень
машина на 2 години по місту
440 гривень
машина на 3 години по місту
550 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Перевезти меблі у місті Київ недорого | Перевезення меблів у Києві

Перевезення меблів м.Київ Мотор-М

Переїзд на іншу квартиру, будинок або дачу пов'язаний із клопотами. Швидко недорого та грамотно організують перевезення меблів у Києві спеціалісти компанії «Мотор-М». Надаємо відповідний транспорт, подбає про розбирання та упаковку. Все акуратно завантажимо на машину. У новому місці допоможемо розпакувати та розставити все по місцях.

Розглянемо кілька типів надання послуг. Кожен і аналізованих варіантів потребує специфічних рішень. Це: комплекти м'яких меблів; корпусні меблі; антикварні цілісні меблі, піаніно та рояль; офісний переїзд.

Дивани крісла мають нерозбірний корпус. Для транспортування потрібно вибирати вантажну машину із закритим або відкритим верхом, щоб у кузові помістився весь корпус. Оббивку меблів краще захистити від дорожнього пилу поліетиленовою плівкою. Також слід зробити і з пружинними матрацами на ліжку. Поліровану поверхню обгорнути ганчір'ям, щоб не подряпати.

Корпусні модульні меблі - найчастіше такі громіздкі шафи, тумби, багато конструкцій столів можуть бути розібрані на щити, які займуть мало місця. У такому разі можна буде замовити мікроавтобус. Це обійдеться дешевше за вантажівку з бортами. І маленька юрка машина простіше проїде старими вузькими вуличками Києва.

Антикварні меблі, піаніно, рояль - старовинні буфети, комоди, бюро досить громіздкі та важкі. Це цілісні екземпляри, корпус яких не розуміється і досить потужний. Потрібне залучення вантажників і такелажних пристроїв, щоб акуратно винести з квартири і занурити в кузов авто. Виходячи з розмірів корпусу, потрібно підібрати відповідний автомобіль.

Такі музичні інструменти як піаніно та рояль теж відносимо до предметів меблів. Вони мають велику вагу, вимагають дуже дбайливого відношення. Для перенесення та транспортування потрібно буде залучити бригаду професійних вантажників зі спеціальним обладнанням. Для перевезення антикварних меблів та інструментів краще замовити вантажний автомобіль із критим верхом. Поліровані частини захистити від механічних подряпин.

Перевезення офісних меблів - перелік офісних меблів, це столи для комп'ютерів, стільці, корпусні шафи. По можливості, слід їх скласти компактно, розібрати на плити корпус шаф. Це дозволить виконати недорого перевезення меблів по Києву, використовуючи ГАЗель або мікроавтобус.

Компанія «Мотор-М» надає весь спектр послуг з перевезення меблів по Києву. Працюють: кваліфіковані вантажники; забезпечення такелажним обладнанням; висококласні водії; всі авто перед виїздом проходять огляд, заправляються пальним; забезпечимо необхідною тарою, пакувальними матеріалами; допомога в упаковці, розбиранні/складання корпусних меблів; спуск та підйом на високі поверхи, в т.ч. у корпусах, де відсутній вантажний ліфт.

Дзвоніть! Ми працюємо чесно та відповідально виконуємо зобов'язання!

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!