Що таке офісний переїзд?

Переїзд офісу можна умовно розділити на три види і кожен з них потребує окремого підходу.

Види офісних переїздів:

  • малий (документація та техніка)
  • середній (переїзд з меблями)
  • великий (переїзд до іншого міста)

Для малого переїзду Вам буде достатньо замовити машину за тарифом 100 або 110 грн/год. Вона здатна вмістити в себе 5-9 кубів, що більш ніж достатньо для речей.

Для середнього переїзду найкраще використовувати високу Газель 4м з довгим бортом. Вона відмінно підходить для перевезення меблів по місту та області.

Для великого переїзду радимо замовляти високу Газель або велику машину з довжиною кузова 6 метрів. Все залежить від обсягу речей. Правильний підхід до справи – економить кошти.

Слід враховувати той факт, що малим тарифом перевозити речі вигідно, оскільки це недорого в погодинній оплаті.

Якщо речей виявилося дуже багато, то іноді вигідніше зробити дві поїздки, ніж замовляти велику машину, яка в погодинній оплаті набагато дорожча.

Так само скоротити час на переїзд Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простий.

Вдалого переїзду!

Тариф
110
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.8 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 110 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 110 грн
330 гривень
машина на 2 години по місту
440 гривень
машина на 3 години по місту
550 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Переїзд офісу (компанії) під ключ м.Київ: замовлення мікроавтобуса від «Мотор-М»

Перевезти офіс м.Київ Мотор-М

Офісний переїзд у Києвіодна з найбільш затребуваних послуг компанії «Мотор-М». Одні компанії розширюються, вимагаючи великих приміщень, інші навпаки оптимізують витрати на оренду та переїжджають у приміщення менших площ.

Сьогодні, у зв'язку з карантином, багато фірм звільняють приміщення в престижних офісних центрах, на їхнє місце відразу ж знаходяться нові орендарі. Про те, як здійснюється переїзд з офісу в офіс, скільки це буде коштувати і як замовити таку послугу можна дізнатися з цієї статті.

Офісний переїзд, на відміну від квартирного переїзду, має низку своїх особливостей. При перевезенні речей з квартири на квартиру господарі можуть неспішно запакувати речі, так само не поспішаючи їх розпаковувати на місці, починаючи з найнеобхіднішого.

При переїзді в нове офісне приміщення необхідно швидко зібрати та упаковати техніку та документацію, так само швидко на новому місці все зібрати та почати працювати. Навіть не дні, а години простою фірми можуть призвести до серйозних збитків, такі реалії бізнесу. Власними силами складно швидко організувати та здійснити переїзд фірми з одного офісу до іншого. Довірити цю роботу професіоналам – найкраще вирішення такого питання. Для того, щоб швидко і не переплачуючи зайвих грошей здійснити переїзд до нового офісного приміщення необхідно визначитися з масштабом майбутніх робіт.

Для наочності можна умовно класифікувати переїзд з офісу до офісу таким чином:

• Малий переїзд - у цьому випадку перевозиться лише офісна техніка, особисті речі співробітників та документація.

• Середній переїзд - тут додаються ще й офісні меблі та предмети інтер'єру, та інше (картини, рекламні стенди, акваріуми тощо).

• Великий переїзд - перевезення вищезгаданих речей до іншого міста.

Від того, який вид переїзду належить, слід замовляти транспорт. За малого переїзду оптимальним варіантом буде оренда машини 5-9 кубів за вартістю до 110 гр/год. При середньому переїзді містом і області підійде Газель з бортом 3 метри. За великого переїзду між містами, на значні відстані підійде Газель із довжиною борту 4 метри. Такий підхід дозволить заощадити гроші.

Фірма «Мотор-М» спеціалізується на вантажоперевезеннях, тут найвигідніші тарифи та є можливість замовити супутні послуги. Компанія може надати всі необхідні пакувальні матеріали для офісного переїзду (картон, плівку, скотч) та допомогти з упаковкою.

Кваліфіковані вантажники акуратно завантажать і вивантажать речі, віднесуть їх у приміщення та допоможуть з розбиранням (складанням) меблів. Оплата транспорту бригади вантажників проводиться погодинно, фактично відпрацьований час. З усіх питань та для замовлення офісного переїзду в Києві "під ключ" необхідно звертатися до диспетчера компанії. Тут дадуть будь-яку консультацію щодо переїзду та розрахують вартість послуги.

Телефони для зв'язку знаходяться в "шапці" сайту або: +38(098) 672-22-28

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!