Для чого потрібна Газель 4м?

Якщо Вам потрібно перевезти великий обсяг вантажу і серед предметів є високі та довгі елементи, то цей тариф буде найоптимальнішим.

Найчастіше його використовують для:

 • перевезення довгих речей
 • великих квартирних переїздів
 • для переїзду до великого офісу
 • розвезення товарів за точками
 • доставки макулатури та книг
 • труб та дощок довжиною понад 4м

У ньому можна сміливо перевозити:

 • холодильники (стоячи)
 • газові плити та котли
 • великі дивани та меблі
 • велику побутову техніку
 • будівельні матеріали до 1.5т
 • велосипеди, мопеди та ін.

Перевага даного автомобіля - це довга база кузова (4.0 метра), об'єм та вантажопідйомність. Дуже зручний тариф для переїздів. Вигідно замовляти разом із бригадою вантажників.

Машина розрахована на перевезення предметів та речей загальною вагою до 1500 кг та має два посадочні місця для пасажирів. Можливе перевезення тварин за погодженням з диспетчером та водієм. Газель 4 метри – це найоптимальніший варіант для квартирних переїздів.

Авто, яке обслуговує тариф:

 • ГАЗ Тент 4 метри

Вдалого переїзду!

Тариф
150
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 4.2 м
Ширина 2.0 м
Висота 2.2 м
Об`єм 18 м3
Вантажопідйомність 1500кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 150 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 150 грн
450 гривень
машина на 2 години по місту
600 гривень
машина на 3 години по місту
750 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Вантажні перевезення бортовою "ГАЗеллю" з тентом (4 метри) у Києві недорого

Вантажоперевезення ГАЗеллю ТЕНТ (4 метри) у Києві – це дуже потрібна послуга, яка потребує професійного підходу. Необхідно мати достатні знання та великий досвід у сфері вантажоперевезень, а також враховувати всі нюанси доставки різних вантажів. В наш час досить багато транспортних компаній, що спеціалізуються на перевезенні різних вантажів.

Завдяки розвитку нових технологій транспортування товарів прискорилося в кілька разів. Звичайно, є дуже багато факторів, що впливають на доставку вантажу до певного пункту, наприклад, якість дорожнього покриття, але за допомогою автомобіля можна змінити маршрут у разі непередбачених обставин, що найбільш прискорює процес доставки вантажу.

Переваги автоперевезень: швидка доставка вантажу, багаж контролюється під час перевезення весь час, планування маршрутів стає гнучким. Автоперевезення – найпопулярніший вид вантажоперевезень. Даний вид перевезення незамінний і товар можна доставити різні відстані.

Вантажоперевезення ГАЗеллю по Києву | найкраща ціна від «Мотор-М»

Чому це зараз є актуальним? Вам потрібно перевезти спальний гарнітур. Звичайно ж не буде вигідним замовляти автомобіль більшої вантажопідйомності типу "Газон", адже послуги даного типу автомобіля більші вдвічі, тому найбільш прийнятний вид транспорту в даному випадку це вантажоперевезення до 1,5 тонн, тим більше даний вид автотранспорту має найвищу швидкість. що дозволяє швидше доставити потрібний товар.

Лідер логістичного ринку України компанія «Мотор-М м. Київ» здійснює вантажоперевезення ГАЗеллю з відкритим тентом. Тарифи на послуги нашої компанії є найнижчими і це дозволяє замовити послуги цілодобово та за прийнятною для міста Києва ціною. У нас ви можете зробити замовлення для вантажоперевезення до 1,5 тонн у Києві та області.

На головній сторінці сайту компанії чітко відображено, які послуги надає компанія, географії перевезень, а також якими автомобілями обслуговується компанія. Диспетчер нашої компанії підкаже та порекомендує кожному клієнту вид транспорту, який потрібен у тій чи іншій ситуації, що підходить за вантажопідйомністю та вартістю. У нашому розпорядженні достатня кількість вантажного транспорту та мікроавтобусів, досвідчені працівники та привітні диспетчери, які готові допомогти Вам будь-якої хвилини.

Для чого можна використовувати автомобілі ГАЗель до 1,5 тонн: квартирний переїзд, дачний переїзд, перевезення складу, перевезення особистих речей, доставка товарів по точках, перевезення предметів інтер'єру та меблів, переїздів із офісних приміщень, перевезення медичного обладнання.

Що можна перевозити в автомобілях ГАЗель до 1,5 тонн: електротехніка, спальний гарнітур, газові котли, побутова техніка, засоби пересування (велосипеди, мотоцикли, мопеди), будматеріали та багато іншого.

Як правильно оформити замовлення: зателефонувавши за будь-яким із зазначених номерів телефону, диспетчер моментально прийме замовлення. Заявки приймаються щоденно. Наші водії працюють цілодобово. Під час дзвінка диспетчер уточнить усі питання та вкаже точну вартість перевезення вантажу. Після всіх погоджень транспорт негайно подається під навантаження та здійснює доставку за короткий термін.

Для нас цінний спокій кожного із замовників, тому Ви можете отримати повну та точну інформацію про місцезнаходження вантажу, а терміни доставки обговорюються безпосередньо перед виїздом.

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!