Що таке квартирний переїзд?

Квартирні переїзди можна умовно розділити на три види і кожен з них потребує окремого підходу.

Види квартирних переїздів:

  • малий (перевезення особистих речей)
  • середній (переїзд з меблями)
  • великий (переїзд до іншого міста)

Для малого переїзду Вам буде достатньо замовити машину за тарифом 100 або 110 грн/год. Вона здатна вмістити в себе 5-9 кубів, що більш ніж достатньо для речей.

Для середнього переїзду найкраще використовувати високу Газель 4м з довгим бортом. Вона відмінно підходить для перевезення меблів по місту та області.

Для великого переїзду радимо замовляти високу Газель або велику машину з довжиною кузова 6 метрів. Все залежить від обсягу речей. Правильний підхід до справи – економить кошти.

Слід враховувати той факт, що малим тарифом перевозити речі вигідно, оскільки це недорого в погодинній оплаті.

Якщо речей виявилося дуже багато, то іноді вигідніше зробити дві поїздки, ніж замовляти велику машину, яка в погодинній оплаті набагато дорожча.

Так само скоротити час на переїзд Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простий.

Вдалого переїзду!

Тариф
110
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.8 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 110 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 110 грн
330 гривень
машина на 2 години по місту
440 гривень
машина на 3 години по місту
550 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Квартирний переїзд Київ | Замовити перевезення квартири у Києві

Квартирний переїзд - це зміна місця проживання, яка завжди пов’язана з величезним стресом, нервовістю та фізичними навантаженнями. В цей період велику важливість має якість та професійність послуг транспортних компаній, які здійснюють безпосередньо транспортування та завантаження ваших речей. Адже в поспіху можна не помітити бою або псування майна і коли ви виявите безпосередні дефекти, звертатись зі скаргами буде пізно.

Транспортна компанія "Мотор-М" надає послуги квартирних переїздів у місті Київ та його околицях. Кваліфіковані співробітник забезпечать організацію транспортування ваших речей, незалежно від їх кількості та віддаленості. Ми завжди зможемо підібрати необхідну вантажну техніку та зможемо цілковито гарантувати цілісність ваших речей. Завжди будуть запропоновані доступні ціни та взаємовигідні умови співпраці для кожного замовника.

Професійний переїзд з квартири на квартиру від "Мотор-М"

Як підготуватися до квартирного переїзду? Це важливе і відповідальне рішення, яке потребує ретельної підготовки. Ефективне планування допоможе вам розставити пріоритети і зробити все правильно в кінцевому підсумку. Сам процес підготовки найчастіше включає в себе такі роботи:

• відключення, розбирання техніки та меблів;

• пакування речей в раніше підготовлену тару;

• завантаження майна для подальшого транспортування;

• розвантаження та підйом майна на потрібний поверх;

• розпаковка та збирання меблів, підключення техніки;

• вивезення сміття та використаної тари.

Однією з обов’язкових умов якісного переїзду є правильне планування завантаження речей в автомобіль. Розмістивши в новій квартирі спочатку меблі, ви зможете одразу розвантажувати и розпаковувати речі по шафам, зекономивши свій час та вільне місце. Окрім цього, велике значення має правильно підібраний вантажний автомобіль, який дозволить вмістити в кузові все необхідне.

Переваги послуг квартирного переїзду в Києві від "Мотор-М". Кваліфіковані співробітники нашої транспортної компанії забезпечать значну економію часу та самостійно виконають значну частину робіт, необхідних для організації якісного переїзду. Заказ послуг в компанії заощадить ваш час та забезпечить можливість виконати швидкий переїзд без затримок та накладок.

За додатковою інформацією та для замовлення квартирного переїзду в місті Київ, дзвоніть за телефонами на сайті або пишіть на e-mail. Наші менеджери дадуть професійні відповіді на всі запитання, та запропонують взаємовигідні умови співробітництва.

З повагою команда "Мотор-М"!