Вивіз сміття у Києві недорого

Гора сміття та непотрібного мотлоху - це проблема всіх тих, хто переїхав або зробив ремонт. Можна спробувати вирішити таку проблему самостійно, але це займе чимало часу та сил.

Щоб не займатися вивезенням будівельного сміття самостійно і не витрачати на це багато часу, варто довірити таке завдання компанії, яка виконує вантажоперевезення різних категорій.

Вибравши оптимальний варіант автомобіля і замовивши його можна позбавити себе зайвого дискомфорту. Додатково можна скористатися послугами вантажників, які впораються з завданнями, що поставлені на них, ідеально.

"Мотор-М" вибирають тому, що:

  • є можливість вибору оптимального варіанту вантажного автомобіля з багатьох доступних;
  • можна замовити не тільки машину, а й скористатися послугами вантажників;
  • ждати транспорту доведеться 30-60 хвилин, після чого можна завантажити все непотрібне і вивезти, забувши про зайві проблеми;
  • співвідношення якості послуг та їх вартості є просто ідеальним.

Транспорт для вивезення сміття буде підбиратися з урахуванням того, про яку категорію та яку кількість сміття йдеться.

Замовити машину можна на дві, три години або цілий день, залежно від того, що потрібно клієнту.

Вдалого переїзду!

Тариф
140
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.0 м
Ширина 2.0 м
Висота 1.6 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1500кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 140 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 140 грн
420 гривень
машина на 2 години по місту
560 гривень
машина на 3 години по місту
700 гривень
машина на 4 години по місту

Вартість вивезення сміття розраховується за формулою: машина + оплата за звалище + вантажники (якщо потрібні).

Важливо: все дрібне сміття має бути упаковане в мішки!

*Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки та мікроавтобуси рекомендуємо замовляти попередньо)

Вивіз будівельного сміття в Київ недорого від компанії «Мотор-М»

Вивіз сміття м.Київ Мотор-М

Будь-який ремонт супроводжується накопиченням великої кількості сміття. Позбутися його не так просто, адже на звичайній смітник або звалище викидати його не можна. Це не тільки заборонено, але і може бути небезпечним як для людей, так і для навколишнього середовища. Фірма «Мотор-М» недорого здійснює вивіз будівельного та побутового сміття в Києві

Вартість вивезення сміття в Києві розраховується за формулою:

Машина (дивіться тарифи) + Оплата за сміттєзвалище (від 350 грн) + вантажники (якщо потрібні).

Важливо: все дрібне сміття має бути упаковане у мішки!

Згідно із законодавством, його необхідно відвезти на спеціальні майданчики для проведення відповідної утилізації. Самостійно зробити це не лише важко, а й невигідно. Набагато доцільніше скористатися послугами вантажників.

У Києві довірити подібну роботу можна компанії «Мотор-М». Великий досвід роботи, кваліфіковані відповідальні співробітники, наявність необхідного транспорту та іншої техніки – це лише невелика частина переваг професійних вантажників. Вони здатні допомогти у різних життєвих ситуаціях, у тому числі і під час проведення ремонту.

Яке сміття називається будівельним і що не можна викидати в загальні контейнери

Поняття «будівельне сміття» включає різноманітні відходи, які залишаються після проведення ремонтних робіт, будівництва або демонтажу будівель. Йдеться про цеглу, бетон, гіпс, плитку, камінь та інші матеріали, які традиційно використовують для обробки. Також до цієї категорії входять підлогові покриття, стара сантехніка та труби, елементи систем опалення та гідроізоляції, а також матеріали для дахів.

Будівельне сміття може бути великогабаритним або маловаговим. В останньому випадку варто враховувати, що такі матеріали, як, наприклад, азбест, хоч і важать мало, але можуть бути дуже об'ємними. Будівельні відходи бувають не лише твердими, а й рідкими. Йдеться про лаки, фарби, ацетон, смолу та інші подібні речовини, які теж потребують правильної утилізації. Крім того, окремою категорією будівельного сміття є сипкі матеріали: пісок, гравій, щебінь та ін.

Важливо пам'ятати, що деякі будівельні відходи можуть бути небезпечними для здоров'я. У разі маються на увазі насамперед матеріали, використовувані під час будівництва промислових об'єктів. Крім того, деякі відходи, що становлять небезпеку, можуть бути присутніми і у звичайній квартирі. Це лакофарбові матеріали, розчинники та електричні дроти.

Необхідність вивезення будівельного сміття виникає у багатьох випадках. По-перше, йдеться про ремонт квартири. Це актуально як у разі купівлі житла у новобудові, так і при оновленні стану кімнат, у яких ви проживаєте не один десяток років. Також подібна послуга буде необхідною під час ремонту офісу, магазину або будь-якої іншої будівлі. Багато сміття накопичується і під час будівництва будинку чи дачі. Для цієї мети допомога професіоналів буде незамінною, оскільки в такому випадку йдеться зазвичай про великі обсяги, з якими неможливо впоратися самостійно без спеціального транспорту.

Чому вивезення сміття після ремонту чи переїзду краще довірити компанії

Компанія «Мотор-М» пропонує оптимальні ціни юридичним та фізичним особам. Вартість залежить від обсягів, відстані до звалища та техніки, що використовується. Зверніть увагу! Ви можете скоротити витрати на вивіз сміття. Для цього потрібно запакувати сміття в мішки, розділивши його на види.

Будівельне сміття в жодному разі не можна викидати в баки з побутовими відходами або залишати всередині будинку або на прибудинковій території. Інакше на вас чекають не тільки косі погляди сусідів, а й досить солідний штраф. Тому, якщо у вас накопичилося багато будівельних відходів, обов'язково дзвоніть у «Мотор-М».