Що таке перевезення піаніно?

Перевезення піаніно - це один із найскладніших видів транспортування вантажу, який вимагає спеціального підходу, знань та навичок.

Що потрібно враховувати?

  • вага та габарити
  • складність винесення та занесення
  • акуратність та метод упаковки

Вага та габарити: саме ці показники найбільше впливають на кінцеву вартість перевезення, тому що піаніно важить більше 100кг і є доплата за вагою (у разі замовлення послуг такелажних вантажників).

Складність занесення та винесення: тут має ключову важливість висота та складність підйому по поверхах (цей фактор обговорюється окремо).

Акуратність та метод упаковки: одна справа винести старе піаніно на сміття, а інша - доставити дорогий лакований рояль без подряпин та вм'ятин. Відповідь очевидна.

Слід враховувати той факт, що великі машини мають гідроборт за допомогою якого просто завантажувати і вивантажувати предмети, що перевозяться. Не варто для перевезення піаніно замовляти Газель – у неї дуже високий борт.

Так само скоротити час на переїзд Вам допоможуть вантажники, що дуже вигідно при завантаженні великої машини. Погодьтеся, що краще замовити бригаду з 3-4 чоловік, ніж носити самому, а гроші віддати за простий.

Вдалого переїзду!

Тариф
110
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 3.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.8 м
Об`єм 9 м3
Вантажопідйомність 1200кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 110 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 7.5 грн/км
Робота у нічний час + 110 грн
330 гривень
машина на 2 години по місту
440 гривень
машина на 3 години по місту
550 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Перевезти піаніно, фортепіано, рояль у Києві недорого | вивіз та утилізація

Перевезення піаніно, рояля Мотор-М

Фірма "Мотор-М" здійснює перевезення нестандартних вантажів, цінних речей під ключ. Наші співробітники зможуть знести піаніно, фортепіано, рояль із будь-якого поверху, відвезти куди потрібно на власному транспорті, занести музичний інструмент на будь-який поверх.

Ми гарантуємо збереження майна клієнта та беремося за виконання завдань будь-якого рівня складності. При необхідності наші співробітники запакують великогабаритний предмет у спеціальну щільну клейонку, щоб не подряпати його кришку або ніжки, уникнути ризику попадання вологи, бруду, якщо перевезення здійснюватиметься не за дуже сприятливих погодних умов.

Важливо! Обернути картоном, щільним папером або клейонкою краще всі елементи, що виступають. При можливості краще зняти всі кришки, панелі та ударний механізм. Між клавішами та кришкою краще покласти поролон.

Професійні вантажники зможуть винести важкий музичний інструмент, не пошкодивши паркет, лінолеум, ламінат, дверний отвір. Деякі роялі оснащені роликами. Однак вони більш виступають як декоративний елемент і не застосовуються за призначенням. У будь-якому випадку довірити навантаження-розвантаження великогабаритного музичного інструменту краще професіоналам, які: правильно його запакують; акуратно знесуть сходами; занурять у кузов у ​​горизонтальному положенні; надійно зафіксують усередині.

Важливо! Не можна ставити піаніно під кутом на сходи. При знесення краще використовувати ремені, рейки та інші пристосування, що мінімізують ризик упустити важкий предмет. Ми гарантуємо збереження вантажу та зробимо все можливе, щоб замовник залишився задоволеним співпрацею.

Наші логісти зможуть розробити найбільш оптимальний маршрут з урахуванням особливостей дорожнього покриття з метою унеможливлення тряски, сильної вібрації під час переміщення. Крім того, перевезення рояля буде здійснюватися на низькій швидкості, щоб доставити інструмент у цілісності та безпеці. Ми відповідально підходимо до справи, готові зважити на всі побажання клієнта, при цьому вартість перевезення нестандартного вантажу "під ключ" коштує недорого.

У нас прийнятні тарифи та обговорювана ціна трансферу. Ми готові до пошуку компромісу у делікатному питанні, однак не збільшуємо ціну у процесі перевезення. Нас рекомендують за досвід, грамотну логістику, гарний вибір транспортних засобів із різними розмірами кузова.

Телефони для зв'язку знаходяться в "шапці" сайту або: +38(098) 672-22-28

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!