Для чого потрібен цей тариф

Якщо Вам потрібно перевезти великий обсяг вантажу і серед предметів є високі та довгі елементи, то цей тариф буде найоптимальнішим.

Найчастіше його використовують для:

 • перевезення важких речей
 • квартирних переїздів
 • для переїздів офісу
 • розвезення товарів за точками
 • доставки макулатури та книг
 • труб та дощок довжиною понад 4м

У ньому можна сміливо перевозити:

 • холодильники (стоячи)
 • газові плити та котли
 • великі дивани та меблі
 • велику побутову техніку
 • будівельні матеріали до 2.0т
 • велосипеди, мопеди та ін.

Перевага даного автомобіля - це довга база кузова (4.2 метри), об'єм та вантажопідйомність. Дуже зручний тариф для переїздів. Вигідно замовляти разом із бригадою вантажників.

Машина розрахована на перевезення предметів та речей загальною вагою до 2000 кг і має два посадкові місця для пасажирів. Можливе перевезення тварин за погодженням з диспетчером та водієм.

Авто, які обслуговують тариф:

 • Iveco Daily Long
 • Mercedes Sprinter Maxi
 • Volkswagen Crafter Maxi

Вдалого переїзду!

Грузоперевозки до 2 тонн г.Киев
Тариф
140
грн/год
Характеристики автомобіля
Довжина 4.2 м
Ширина 1.7 м
Висота 1.9 м
Об`єм 13 м3
Вантажопідйомність 2000кг
Пасажирські місця 2 місця

Додаткова інформація
Подача машини 140 грн
Мін. замовлення: 2 години+подача
За містом 8.5 грн/км
Робота у нічний час + 140 грн
420 гривень
машина на 2 години по місту
560 гривень
машина на 3 години по місту
700 гривень
машина на 4 години по місту

*Тарифи є актуальними при замовленні машини з адреси на адресу. Якщо Ви плануєте заїжджати в кілька місць, то заздалегідь повідомте про це диспетчера.

**Машина подається на адресу протягом: від 30 до 60 хвилин (великі вантажівки рекомендуємо замовляти попередньо)

Вантажні перевезення до 2 тонн недорого | Вантажне таксі Київ на 2 тонни

Вантажоперевезення 2 тонни Київ Мотор-М

Компанія «Мотор-М» здійснює вантажоперевезення у Києві до 2 тонн. Ми готові розробити оптимальні маршрути, зважити на всі побажання замовника, здійснити трансфер у період, коли дороги міста найменш завантажені. Однак до нас звертаються і, коли потрібна доставка в екстреному порядку.

Ми готові оперативно організувати потрібний для клієнта транспорт, забезпечити високий рівень логістичного сервісу. Нас рекомендують за професіоналізм, демократичні тарифи, асортимент послуг та транспортних засобів.

У зв'язку з інтенсивним розвитком внутрішньоміської та міжміської торгівлі послуги вантажоперевезень стають все більш затребуваними. Крім цього, ніхто не скасовував потреби людей у ​​перевезенні особистих речей або великих покупок із магазинів. Для цього використовується найрізноманітніший вантажний транспорт, починаючи від невеликих фургончиків і закінчуючи вантажівками на 20 тонн.

Тим не менш, найбільш затребуваними і популярними, як і раніше, є машини, вантажопідйомністю до 2 тонн, найчастіше це Спрінтери або ГАЗелі. За допомогою цього транспорту раціонально перевозити більшість предметів. Він більш економічний, досить компактний і дуже мобільний, особливо в порівнянні з великими фурами та залізничним транспортом. Їх використання дозволяє спростити планування маршруту при доставці вантажу до будь-якої точки країни. При цьому платити за подібні послуги доведеться набагато менше, ніж при використанні іншого виду вантажоперевезень.

Популярні мікроавтобуси до 2 тонн у Києві від компанії «Мотор-М»

Найбільш замовляним типом транспорту є мікроавтобуси до 1-2 тонн. Вони здатні вмістити будь-який стандартний вантаж і мають такі габарити: довжина – від 3,2 до 4 м; ширина – 1,9 м; висота – до 2 м. Об'єм кузова при цьому знаходиться в межах від 9 до 16 м3. З їхньою допомогою можна ефективно здійснювати квартирний або офісний переїзд, а також переміщення невеликих магазинчиків. Крім того, вони можуть застосовуватися для перевезення особистих речей, великої побутової техніки та інших предметів, маса яких не перевищує 2000 кг.

Також їх часто залучають під час: перевезення речей приватних замовників; доставки великих партій товару; перевезення комерційних вантажів між складами; для доставки вантажу до передмістя; при перевезенні вантажу в межах міста. Незважаючи на компактні розміри, ГАЗелі та мікроавтобуси дуже місткі та маневрені на дорогах. При необхідності перевезення запчастин, медичних препаратів та інших компактних вантажів найчастіше використовуються компактні вантажні намисто, усередині яких вантаж буде повністю захищений від впливу зовнішнього середовища та опадів.

Щоб замовити вантажоперевезення зв'яжіться з диспетчером будь-яким зручним способом. Ми на зв'язку в режимі 24/7 та готові забезпечити оперативний відгук на звернення, допомогти у будь-якому випадку вирішити вашу проблему. Вкажіть місце та час, куди подати машину. Коротко охарактеризуйте, що плануєте перевозити. Ми готові взятися за транспортування великогабаритних та нестандартних вантажів, здійснити швидко доставку побутової техніки, меблів з Комфі, Епіцентру, Ельдорадо та інших магазинів Києва, приїхати на будь-яку адресу, куди потрібно.

Компанія «Мотор-М» (м. Київ)якісне, швидке та злагоджене перевезення вантажів. Телефонуйте!

Вдалого переїзду з «Мотор-М»!