Вантажники Київ | Замовити послуги вантажників у Києві за вигідними цінами

Вантажники Мотор-М Київ

Логістична компанія "Мотор-М" надає послуги вантажних перевезень по Києву. У кожного замовника є можливість замовити не лише машину, а й вантажників. Завдяки цьому переїзд стане максимально легким і спокійним.

Чому перевезення з компанією "Мотор-М" буде зручним? Фірма "Мотор-М" має кваліфікованих співробітників, у тому числі вантижників, які навчені, як правильно працювати з різноманітними типами вантажу.

Вони доставлять до місця призначення цілими і неушкодженими особисті речі, меблі, тварин та рослини, а також особливо цінний та крихкий вантаж. Крім того, компанія за попереднім обговоренням надає пакувальні матеріали, які найліпше підійдуть до кожної речі.

Так, у арсеналі вантажників знаходяться гофровані коробки або гофрокартон, стретч-плівка та бульбашкова плівка. Якісне пакування є вагомою складовою зручного та безпечного перевезення.

Вантажники за необхідності знесуть речі з будь-якого поверху, так само як і піднімуть, навіть без ліфту. Замовникам не потрібно хвилюватись про такі важкі речі, як холодильник, пральна машина, піаніно і т.д, адже співробітники "Мотор-М" спеціально навчені, щоб підіймати предмети з великою масою. Крім того, вантажники компанії ввічливі та уважні, з ними приємно мати справу.

Професійні вантажники від "Мотор-М"

Компанія дуже серйозно ставиться до комфорту своїх клієнтів та власної репутації. Саме тому обраний вантажний транспорт завжди подається вчасно, водії обирають оптимальний маршрут, аби не стояти у заторах, і навіть якщо необхідно приїхати терміново, фірма відгукнеться на виклик на протязі тридцяти хвилин.

Також у компанії чесні та чітко визначені тарифи. Ціни відповідають умовам ринку і становлять менше, ніж у інших фірмах. Завдяки запису усіх розмов клієнт не ризикує бути ошуканим, а за допомогою наданої на сайті інформації може самостійно розрахувати вартість перевезення.

Велика кількість власних машин, від маленьких вантажних мікроавтобусів до великих фур, дозволяє запропонувати кожному клієнту саме те, що йому потрібно, і таким чином зберегти його час і кошти. Фірма готова здійснювати перевезення навіть вночі, запис на виклик можна здійснити з 7:00-23:00 кожного дня.

З повагою команда "Мотор-М"!