Замовити вантажне таксі Київ дешево та цілодобово до 1 тонни від "Мотор-М"

Мотор-М Київ

Вантажне таксі являє собою комфортний та недорогий засіб для перевезення вантажів на різні дистанції. Саме завдяки цьому факту такий вид транспорту обирають комерційні компанії та приватні особи.

Необхідність у вантажних перевезеннях виникає, коли компанія має на меті переїхати у новий офіс, або сім’я планує переїзд до іншого помешкання. Також така послуга актуальна у разі необхідності перевезення масивних меблів, музичних інструментів або інших вантажів.

Сучасне вантажне таксі надає наступні типи послуг:

• офісний або квартирний переїзд;

• транспортування меблів, обладнання, побутової техніки та інших речей;

• переїзд на нову адресу складу чи магазину;

• доставка особистих речей на залізничний вокзал, аеропорт;

• транспортування та утилізація крупного будівельного сміття після капітального ремонту.

Окрім транспортування різних речей до послуги вантажного таксі входить робота вантажників (за додаткову плату). Адже довезти річ до заданої адреси – то тільки пів справи.

Друга половина – це розібрати, спакувати меблі та речі, щоб потім зібрати все це за новою адресою. Інколи, ця стадія переїзду вимагає більше часу ніж сам переїзд.

Тому слід розуміти, що при замовленні послуг вантажного таксі клієнту не обійтися без професійних вантажників. Також важливо подбати про закупівлю матеріалів для пакування.

Послуги вантажного таксі за доступними цінами по Київу від "Мотор-М"

Під час замовлення вантажного таксі домовтесь про такі послуги, як: безпосередньо перевезення; пакування вантажу; збірка та розбірка меблів; вантажні роботи. Частіше за все для перевезення габаритних речей обирають автомобіль Газель. Він являє собою симбіоз важливих якостей.

Газель відрізняється достатньою місткістю, яка дозволить перевезти будь-який вантаж. До того ж, вона характеризується маневреністю. Така якість дуже важлива в умовах Київських заторів. До того ж цей автомобіль універсальний. Він підходить для транспортування одного роялю або для перевезення всіх речей з однієї квартири.

Послуги вантажного таксі надають приватні особи, служби таксі або спеціальні мувінгові фірми. Останні допоможуть спакувати речі, вивезти пакувальне сміття після розвантаження, потурбуються про цілісність кожного предмету. Зі спеціалізованою компанією ви будете знати, що всі речі під час транспортування будуть у повній безпеці.

З повагою команда "Мотор-М"!