Вантажні перевезення Київ дешево та цілодобово до 1 тонни

Вантажоперевезення 500 кг Мотор-М Київ

Компанія «Мотор-М» здійснює вантажні перевезення по Києву. Пропонуємо сучасний надійний транспорт, справедливі тарифи та швидке реагування на всі ваші прохання. Ми працюємо цілодобово, але заказ авто здійснюється у проміжку часу між сьомою ранку та до одинадцяти вечора. Нічні перевезення у більшому пріоритеті в тих клієнтів, які цінують свій час та гроші.

Не треба оминати затори, простоювати на світлофорах. Є можливість прокласти оптимальні маршрути, задіяти любий тип транспорту. Наші водії та авто менш завантажені. Крім того, в співробітників компанії є достатньо вільного часу, щоб організувати перевезення, як треба. Але це зовсім не означає, що екстрені перевезення по Київу будуть менш надійними та якісними. Ми дбаємо про свій імідж, тому забезпечуємо сервіс, виконуємо усі обіцянки та зобов’язання.

Вантажоперевезення від "Мотор-М" радять за:

чесні тарифи, а не фейкові акції лояльності (в нас завжди є авто на заявлені умови перевезення);

• швидку подачу машини (ми завжди приїжджаємо вчасно, незважаючи на примхи погоди);

• допомогу в завантажені-розвантажені (маємо чемних вантажників, котрі залишать по собі тільки приємні враження).

За додаткову плату здійснюємо пакування. Ми враховуємо усі особливості вантажа, виключаємо ризики пошкодження, гарантуємо його збереження. Використовуємо такі підручні засоби:

• гофровані картонні коробки; стретч-плівку; гофрокартон; бульбашкову плівку.

Здійснюємо професійні вантажні перевезення по Києву та регіону під ключ. Достатньо назвати місце звідки забрати вантаж та куди його доправити, а також свої побажання стосовно терміну та часу виконання роботи. Ми здійснюємо квартирні, офісні, дачні перевезення, беремося за вивіз сміття з будівельних майданчиків, доставку продуктів харчування та інших товарів к місцям їх реалізації.

Чому вантажні перевезення від "Мотор-М" вигідні?

Вантажні перевезення до 1 тонни Мотор-М Київ

Ми пропонуємо широкий вибір логістичних послуг, гарантуємо їх якість та доступність. Готові довести кожному клієнту, що з нами приємно мати справу.

• відповідальні співробітники;

• власний автопарк;

• моніторинг виконання замовлення на усіх етапах;

• великий вибір транспортних засобів;

• різноманітні тарифи під різні нужди;

• сучасне диспетчерське обладнання;

• шляхетне відношення до виконання своїх обов’язків.

Ми здійснюємо перевезення тварин. В деяких випадках – це кращий вихід. Перевозити хатніх улюбленців суспільним транспортом заборонено. Не в усіх власників тварин є своє авто, не кожен перевізник візьметься за таку справу. В нас є комфортабельні мікроавтобуси, в яких буде зручно доправити кішку чи собаку до ветлікарні, на виставку, до нового місця мешкання.

Більш популярною серед українців є послуга, як квартирний переїзд. Наші вантажники швидко спакують та віднесуть речі до машини. Не треба перейматись, якщо не працює ліфт, а вони знаходяться на останньому поверху будівлі. Ми ніколи не скаржимось на форс-мажорні обставини, не затримуємось, вчасно виконуємо свою роботу.

Наші співробітники легко знесуть піаніно, холодильник, пральну машину, диван. Це спеціально підготовлені та треновані люди, які звикли підіймати важкі речі. Вам не потрібно ризикувати власним здоров’ям, нервами та зовнішнім виглядом речей. Достатньо доручити справу професіоналам. З нами квартирний, офісний, дачний переїзд – зовсім не стрес, а подія яка швидко минає та не доставляє клопоту. Звертайтесь, готові відповісти на усі ваші запитання, запропонувати оптимальне рішення з урахуванням усіх ваших побажань, потреб та фінансових можливостей!

З повагою команда "Мотор-М"!