Переїзд офісу Київ | Замовити офісний переїзд у Києві від "Мотор-М"

Мотор-М

Переїзд офісу в м.Київ - це зміна місця роботи фірми чи організації. Компанія "Мотор-М" на професійному рівні організує переїзд офісу по Києву: від особистого планування шляху до здійснення розвантаження. Пунктуально перевозимо без ризику і збитків. Транспортування меблів та комп`ютерної техніки проводиться спеціалістами, що володіють висококваліфікованим обладнанням та транспортом:

• проводимо транспортування різної маси (виберемо машину відповідної вантажопідйомності);

• демонтаж та монтаж меблів включена у вартість;

• також можемо організувати якісну упаковку комп`ютерів і канцтоварів;

• пунктуальність і досвідченість робітників;

• розвантажуємо офісне приладдя, піднімаємо на будь-який поверх;

• комплексний пакет логістичної документації та різноманітні методи оплати: готівкою і без готівковий.

Професійний переїзд з одного офісу в інший від "Мотор-М"

1. Досвідчений менеджер оцінювання безкоштовно розрахує точну вартість транспортування офісу, кількість і вид потрібного обладнання і одиниць транспорту. Разом з цим обговорюються всі подробиці транспортування предметів. Затверджується план офісного перевезення: графік, бюджет і спосіб оплати. Менеджер розраховує сумарну вартість.

2. Проведення вантажних робіт. Спеціаслисти своєї справи швидко і безпечно перенесуть предмети в вантажівку. На новому місцеположенні розпакують і розставлять меблі, комп`ютерну техніку та інше, як було домовлено. Якщо відсутній або зламаний вантажопідйомник, робітники (за обговорену суму) підіймуть речі на будь-який поверх. Додамо також, що ми пишаємося вантажниками - це фахівці з великим досвідом праці у цій сфері. Вони акуратні, сильні. А головне - завжди тверезі.

3. Якісна упаковка всіх предметів, що перевозяться. Якщо замовник хоче, наші працівники охайно упакують все обладанання. Це збереже вантаж від можливих сколів, потертостей та інших механічних пошкоджень в процесі перевезення вантажу. Коли клієнт сам упаковує всі предмети, можна організувати багатий асортимент різноманітних якісних упаковок (починаючи від картону до флізеліну і повітряної плівки).

З повагою команда "Мотор-М"!